Lyžovanie

Info pre lyžiarov

Zjazdovka v lyžiarskom stredisku Ski TMG Remata je dlhá 500 m, malý lesík ju rozdeľuje na 2 časti. Jej charakter a prevýšenie 90 m ju radí medzi stredne náročné zjazdovky. Lyžiarsky svah má večerné osvetlenie a je umelo zasnežovaný. Zjazdovka upravovaná dvakrát denne, vždy v čase 16:00 – 18:00 a po skončení večerného lyžovania po 21:00.

Otváracie hodiny počas sezóny

Denné lyžovanie: od 9:00 do 16:00 hod.
Večerné lyžovanie: od 18:00 – 21:00 hod.

Otvorené každý deň.

Prijmite naše pozvanie!


Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata ponúka možnosti lyžovania aj pre malých lyžiarov. Naučiť sa lyžovať môžu na vyhradených detských vlekoch a tiež pod odborným vedením skvelých inštruktorov. Práve preto je lyžiarske stredisko Ski TMG Remata dobrou voľbou pre mladých, rodiny, školské lyžiarske kurzy, ale aj firemné akcie. Pravidelne sa na Remate konajú aj rôzne športové podujatia a súťaže.

Pre školy

Pre školy má lyžiarske stredisko Ski TMG Remata pripravenú špeciálnu a komplexnú ponuku, ktorá je určená tak pre miestne školy (možnosť denného dochádzania do strediska) ako aj tie vzdialenejšie. Ponúkame aj ďalšie služby ako ubytovanie, stravovanie, v prípade potreby aj inštruktorov lyžovania a snowboardovania.

Každoročne v lyžiarskom stredisku Remata absolvuje lyžiarsky výcvik približne 300 žiakov a študentov rôznych základných a stredných škôl a aj po jeho absolvovaní sa k nám radi vracajú. Rovnako pre školy a pedagógov sme pre zabezpečenie lyžiarskeho výcviku spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

Na každých desať detí má jeden pedagóg/inštruktor ubytovanie, stravu, vleky ZDARMA!

Nakoľko má ale každý klient individuálne požiadavky, presnú cenovú kalkuláciu vypracujeme osobitne.

CENNÍKY:

Cenník lístky

thumbnail

Požičovňa lyží a snowboardov

info Čítať viac »