Ponuka služieb pre školy s ubytovaním

thumbnail

Dovoľujeme si Vám predstaviť našu ponuku, ktorá bude zameraná na školské aktivity v celoročnom období . Cieľom Ski TMG Remata je poskytnúť a sprístupniť služby, ktoré sú sústredené v jednom komplexnom areáli. Školám poskytujeme lyžiarske kurzy, školy v prírode, školské výlety, branné cvičenia, športové podujatia.

Pre pedagógov máme bezkonkurenčnú ponuku na každých 10detí ma jeden pedagóg/inštruktor ubytovanie v apartmánoch, stravu, vleky ZDARMA !

Disponujeme zrekonštruovaným ubytovacím zariadením s možnosťou stravovania sa priamo v našom penzióne Mladosť.

Ubytovanie:

Ubytovanie je o kapacite 21 pevných lôžok a 5 prísteliek.
Každá izba je vybavená vlastnou sprchou, toaletou a televízorom.

Pre našich hostí je k dispozícií bezplatné parkovisko, spoločenská miestnosť s TV a v celom areáli sa nachádza FREE WIFI.

ubytovanie-chata-mladost-remata
Ubytovanie chata Mladosť Remata


Naše stredisko poskytuje rozmanitý program ako v zimnom tak aj letnom období. V zimnom období sa môžeme pochváliť lyžiarskym svahom s 3 vlekmi, ktoré je vzdialené od ubytovania len 100m. Svah je upravovaný najmodernejšou technikou s možnosťou umelého zasnežovania. O bezpečnosť na zjazdovke sa stará certifikovaná horská zdravotná služba. Samozrejmosťou je aj Ski Servis a požičovňa (lyží,snowboardov), lyžiarska a snowboardova škola, bufety, toalety a bezplatné parkovisko.

Pre lyžiarske kurzy ponúkame zvýhodnené ceny v požičovni lyží,snowboardov a ostatného príslušenstva . Výhodou nášho lyžiarskeho strediska je aj večerné lyžovanie s umelým osvetlením. Milovníci turistiky si taktiež prídu na svoje. Pohorie Kremnických vrchov ponúka prekrásne prostredie ktoré si každý zamiluje.

Lyžiarske stredisko Remata


V letnom období si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky aktivít. Tenisový kurt s umelým trávnikom (terragreen), plážové volejbalové ihrisko, bedmintonové ihrisko, jazda na koni, horská cyklistika, rybolov, turistika. Pre učiteľov a ich žiakov sú vstupy do športových areálov v našom stredisku ZDARMA !

  • Atrakcie v blízkom okolí (do 20 km): Bojnický zámok, ZOO , Termálne kúpalisko Čajka Bojnice, Kúpele Bojnice, Sokoliari Aquila a skupina historického šermu Bojník, vyhliadkové lety a skákanie padákom na letisku v Prievidzi.
  • Veľkou výhodou nášho strediska je, že len 400m od ubytovania sa nachádza vlaková stanica, z ktorej sa dostanete jednoducho do širokého okolia v našom regióne.


Nakoľko má každý klient (škola) individuálne požiadavky, presnú cenovú kalkuláciu ako aj samotné požiadavky vypracujeme osobitne.