Ponuka služieb pre školy bez ubytovania

thumbnail

Dovoľujeme si Vám predstaviť našu ponuku, ktorá je zameraná na školské aktivity v zimnom období. Cieľom Ski-TMG Remata je sprístupniť lyžovanie a lyžiarske kurzy aj pre školy, ktorým vyhovuje do lyžiarskych stredísk dochádzať.

  • Výhodou nášho strediska je, že len 250 m od zjazdovky sa nachádza vlaková stanica.
  • Príjazdová cesta k stredisku je pravidelne upravovaná a sprístupnená aj pre osobné autá a autobusy. Parkovanie v stredisku je zdarma.


V našom stredisku máme 3 vleky, ktoré sú vzdialené od stravovacieho zariadenia Chata Mladosť len 100m. Svah je upravovaný najmodernejšou technikou s možnosťou umelého zasnežovania. O bezpečnosť na zjazdovke sa stará certifikovaná horská zdravotná služba. Samozrejmosťou je aj ski Servis a požičovňa (lyží, snowboardov), lyžiarska a snowboardová škola, bufety, toalety a bezplatné parkovisko.

Pre lyžiarske kurzy ponúkame zvýhodnené ceny v požičovni lyží, snowboardov a ostatného príslušenstva . Výhodou nášho lyžiarskeho strediska je aj večerné lyžovanie s umelým osvetlením. Ponúkame možnosť uskladnenia lyžiarskeho vybavenia študentov a pedagogického dozoru.

Pre materské škôlky inštruktor k dispozícií ZDARMA !
Pre pedagogický dozor skipas ZDARMA !

Nakoľko má každý klient (škola) individuálne požiadavky, presnú cenovú kalkuláciu ako aj samotné požiadavky vypracujeme osobitne.